NL | EN
NL | EN

Team

Over ons

Uw trusted advisors

Ons team bestaat uit advocaten en ondersteunende medewerkers. Door op de foto te klikken, komt u iets meer te weten over met wie u te maken heeft.

Alle medewerkers

Nathalie Aalbers

Managing partner, Advocaat

T +31302347298
M +31630211823
E nathalie.aalbers@bosselaar.nl

Eline Aantjes-Breel

Advocaat

T +31302347238
M +31630116182
E eline.aantjes@bosselaar.nl

Jurjan Adriaansens partner advocaat Bosselaar Strengers Legal Partners

Jurjan Adriaansens

Partner, Advocaat

T +31302347234
M +31641360331
E jurjan.adriaansens@bosselaar.nl

Gerben Bosma

Partner, Advocaat

T +31302347297
M +31642920890
E gerben.bosma@bosselaar.nl

Bart Duijs

Partner, Advocaat

T +31302347266
M +31630621467
E bart.duijs@bosselaar.nl

Joost Jacobs

Partner, Advocaat

T +31302347206
M +31630650786
E joost.jacobs@bosselaar.nl

Peter Jacobse

Financiele administratie

T +31302347250
E peter.jacobse@bosselaar.nl

Linda van Koetsveld-van den Akker

Juridisch secretaresse

T +31302347280
E linda.vankoetsveld@bosselaar.nl

Olivier Schoemaker

Advocaat

T +31302347242
M +31682143646
E olivier.schoemaker@bosselaar.nl

Katja Smids

Juridisch secretaresse

T +31302347273
E katja.smids@bosselaar.nl

Jan-Willem Verhoeven

Advocaat

T +31302347257
M +31683691385
E janwillem.verhoeven@bosselaar.nl

Gerjanne van de Waerdt

Advocaat

T +31302347212
M +31682440329
E gerjanne.vandewaerdt@bosselaar.nl

Sandra van Haren

Advocaat

T +31302347233
M +31612259142
E sandra.vanharen@bosselaar.nl

Willem van Veggel

Advocaat

T +31302347244
M +31683840259
E willem.vanveggel@bosselaar.nl

Lara Jansen

Advocaat

T +31302347201
M +31645075958
E lara.jansen@bosselaar.nl

Hayri Yildiz

Advocaat

T +31302347205
M +31645051388
E hayri.yildiz@bosselaar.nl

Wilt u een vraagstuk aan ons voorleggen?

Neem contact met ons op. +31 302 34 72 34

Contact
Bosselaar Strengers Legal Partners
Euclideslaan 111
3584 BR Utrecht

Tel: +31 302 34 72 34
E-mail: office@bosselaar.nl
Fax: +31 30 234 72 72