NL | EN
NL | EN

Team

Over ons

Uw trusted advisors

Ons team bestaat uit advocaten en ondersteunende medewerkers. Door op de foto te klikken, komt u iets meer te weten over met wie u te maken heeft.

Alle medewerkers
11

Nathalie Aalbers

Partner, Advocaat

T +31302347298
M +31630211823
E nathalie.aalbers@bosselaar.nl

11

Eline Aantjes-Breel

Advocaat

T +31302347238
M +31630116182
E eline.aantjes@bosselaar.nl

11

Gerben Bosma

Managing partner, Partner, Advocaat

T +31302347297
M +31642920890
E gerben.bosma@bosselaar.nl

11

Tom Bremers

Advocaat

T +31302347263
M +31613347223
E tom.bremers@bosselaar.nl

11

Teunis Broer

Partner, Advocaat

T +31302347271
M +31624533285
E teunis.broer@bosselaar.nl

11

Bart Duijs

Partner, Advocaat

T +31302347266
M +31630621467
E bart.duijs@bosselaar.nl

11

Barbara Goossens

Salaried partner, advocaat

T +31302347210
M +31610437288
E barbara.goossens@bosselaar.nl

11

Oscar Horssius

Advocaat

T +31302347244
M +31683840259
E oscar.horssius@bosselaar.nl

11

Joost Jacobs

Partner, Advocaat

T +31302347206
M +31630650786
E joost.jacobs@bosselaar.nl

11

Peter Jacobse

Financiele administratie

T +31302347250
E peter.jacobse@bosselaar.nl

11

Linda van Koetsveld-van den Akker

Juridisch secretaresse

T +31302347280
E linda.vankoetsveld@bosselaar.nl

11

Olivier Schoemaker

Advocaat

T +31302347242
M +31682143646
E olivier.schoemaker@bosselaar.nl

11

Katja Smids

Juridisch secretaresse

T +31302347273
E katja.smids@bosselaar.nl

11

Jan-Willem Verhoeven

Advocaat

T +31302347257
M +31683691385
E janwillem.verhoeven@bosselaar.nl

11

Gerjanne van de Waerdt

Advocaat

T +31302347212
M +31682440329
E gerjanne.vandewaerdt@bosselaar.nl

11

Rob van Warmerdam

Associated partner, Advocaat

T +31302347265
M +31654690820
E rob.vanwarmerdam@bosselaar.nl

Uw belang, ons vertrekpunt

Onze advocaten hebben zowel brede als specialistische kennis van niet alleen rechtsgebieden, maar ook verschillende branches. We kennen de vraagstukken die spelen, weten hoe ze benaderd worden en spreken de taal van de mensen en de sector. Dat geeft ons een voorsprong in het bereiken van een oplossing. We maken een grondige analyse, schatten in wat de juiste strategie is en zijn zowel daadkrachtig als creatief in ons handelen. Als het even kan, vinden we een oplossing waar alle partijen zich in kunnen vinden, zonder dat er een rechter aan te pas komt. Vaak bespaart dat tijd, energie en kosten. Komt het tot een rechtszaak, dan gaan we voor u door het vuur.

Wilt u een vraagstuk aan ons voorleggen?

Neem contact met ons op. +31 302 34 72 34

11
Contact
Bosselaar Strengers Legal Partners
Euclideslaan 111
3584 BR Utrecht

Tel: +31 302 34 72 34
E-mail: office@bosselaar.nl
Fax: +31 30 234 72 72
© 2021 Bosselaar Strengers Legal Partners